Bieren
 Over bier
 Potjebier
 Leden
 Recepten
 Fun
 Games
 E-cards
 Drankgebruik
 

Zinloze statistieken


Statistieken van de juryleden
Naam Gemiddelde Aantal Hoogste Laagste
Arno6,66248,81,0
Bauke7,027,07,0
Eric6,4678,03,0
Erwin7,11819,04,0
Jurriaan----
Kees6,9178,05,0
Martijn6,8108,03,0
Matthť6,81639,61,5
Onno7,21178,83,0
Peter6,81028,61,0
Remco7,3238,55,0
Roald6,9138,03,0
Sietse6,64208,72,0
UriŽl6,34179,00,0


Geur
Naam Gemiddelde
Grootste stinkerd: Rodenbach Grand Cru2,1
Lekkerste geur: La Gauloise Brune8,1


Kleur
Naam Gemiddelde
Slootwater: Us Heit Frysk Bier1,0
Een lust voor het oog: Schumacher Alt9,0


Schuim
Naam Gemiddelde
Zeeschuim: Salitos Ice1,0
Heerlijk schuim: Schumacher Alt9,0


Smaak
Naam Gemiddelde
De goorste meuk: 't Schoenlappertje1,5
Goddelijk vocht: Urthel Hibernus Quentum Tripel8,7


Doordrinken
Naam Gemiddelde
Niet weg te krijgen: Porter, Hazelnoot1,0
Glijdt soepel door de keel: Beck´s chilled orange9,0


Totaal
Naam Gemiddelde
Het meest waardeloze bier: Salitos Ice1,0
Absolute topper: Urthel Hibernus Quentum Tripel8,6


(c) Potjebier.nlPowered by Source WebDesign